Hamileliğim boyunca normal doğum isteğindeydim. Bir çok bayan gibi benim de normal doğuma ilişkin kulaktan dolma bilgilerim ve korkularım vardı elbette. Ama almış olduğum nefes eğitimi ile değerli doktorum Tolga bey ve tatlı ebem Rabia hanımın bilgisi ve desteği sayesinde eşsiz bir deneyime dönüşeceğine olan inancımla bu isteğimden hiç vazgeçmedim ve çok şükür gerçekten de unutulmaz bir deneyim oldu benim için.
Canım yavrumuza keyifle, sağlıkla kavuştuk. Hala geriye dönüp o anları düşündüğümde aynı heyecanı, mutluluğu hissediyorum, yüzümde bir gülümseme beliriyor. Bu güzel yolculuğun her anında yanımda olduğunuz, süreci inanılmaz derecede kolaylaştırdığınız, gücümü kaybettiğimde güç kattığınız, sevgiyle ve sabırla sürecime dahil olduğunuz için sonsuz şükran ve teşekkürler başta değerli doktorum Tolga Ergin beye, sonrasında melek ebem Rabia Kazdal Yüksel’e.
Bu süreçte Rabia hanımın desteğini almak verdiğim en doğru kararlardan biri ve normal doğum yapmak isteyen herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.