FEMİCAL’E HOŞ GELDİNİZ…
FEMİCAL, “Kadının Kimyası” demektir. Yaşamın en büyük mucizelerinden biri olan doğumla başlayan yolculuk sonrası, sağlıklı ve mutlu olmak bir kadın için hayatın daha güzel olması demektir. Bunlardan yola çıkarak hasta psikolojisinin ön planda tutulduğu,  ruhuna hitap edecek kişiye özel hizmetin verildiği, onları evlerindeki gibi rahat ve konforlu hissetmelerini sağlayacak butik bir klinik yarattık…
Uzmanlığımız; kadın sağlığı ve kadın doğumun tamamını kapsayan geniş bir alandan  oluşmaktadır…
 Gebelik Takibi
 Doğuma Hazırlık Eğitimleri (Femical Gebe Okulu)
 Yüksek riskli gebelikler (Perinatoloji)
Kısırlık ve tüp bebek (Üreme  Endokrinolojisi)
Jinekoloji (Endoskopik –Robotik Cerrahi, Menopoz, Ürojinekoloji)
Onkoloji

Deneyimlerimiz ile tüm hastalarımızın beklenti ve ihtiyaçlarına çözüm bulup, kadın sağlığı alanında Türkiye’de fark yaratan önemli bir merkez olmak için ilerlemeye devam ediyoruz.

Anlayışımız; farklı uzmanlıkları olan doktorlarımız sayesinde, kadın sağlığını ilgilendiren en kritik konularda, tek bir ekip halinde ilerleyip uygun olan en iyi çözümü hastalarımıza sunmaktır.

Farkımız; Türkiye’deki en ileri teknolojik donanımın yanış ıra,  yurt dışı kadın sağlığı merkezlerinin sunduğu dünya standartlarına sahip olan butik hizmet veren bir klinik olmamızdır.

Ekibimiz; kritik ve zor hastalıkların tedavisindeki başarıları, tıp dünyasına akademik katkıları ve alanlarındaki yurtiçi ve yurtdışı ödülleri ile  FEMİCAL’i Türkiye’deki referans noktası yapmaktadır.

Bizimki; heyecanını hiç yitirmeyen bir yolculuk aslında

Kadın sağlığında MÜKEMMELLİK ve BİLİNÇLİ TERCİH yapılmasına katkıda bulunma düşüncemiz, aslında FEMİCAL‘in  hikayesinin başlangıç noktası…Bu hikayenin kahramanları da, daha henüz tıp eğitimi yıllarında kadın sağlığı konusunu kendilerine misyon edinen  3 uzman doktor… FEMİCAL‘in hikayesini zenginleştiren ana fikir ise; uzun yıllar birlikte çalışarak “İDEAL KADIN SAĞLIĞI KLİNİĞİ“ni oluşturan ve deneyimleriyle kadın sağlığını hergün bir adım daha ileriye götürmek isteyen başarılı bir ekip.
Ekibimizin başarısı, birbirlerini tamamlayan ortak noktalarında gizli…

• Kadın hastalıkları ve doğum alanının farklı dallarında üst ihtisas.

 Farklı klinik tiplerinde görev ve önemli kurumların kadın sağlığı bölümlerinin kuruculuğu ve yöneticiği.

 Akademik çalışmalar.

 Kapsamlı ve farklı hizmet modeli yaratma konusunda ortak vizyon.

Akademik kariyer, deneyim, uzmanlık ve farklı vizyon sahibi ekibimiz, 2010 yılında kurulan Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği FEMİCAL‘in en önemli referans kaynağıdır.

“Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında tüm sorunları çözebilecek ve hasta memnuniyetini en üst düzeye çıkarabilecek bir hizmetin sunumu, alanlarında uzman olan profesyonellerin bir ekip birlikteliği ile hareket etmeleri ile mümkün olabilir. Bizler Femical’i kurarken bunu hedefledik..

Doçent Dr. Cem Demirel

——————————————————————-

“Bugün hala her ultrasona bakışımda heyecanlanıyorum. Binlerce hastam oldu, bu duygum hiç değişmedi. Her seferinde, bir mucizeye farklı yönleriyle tanık olmanın sevincini yaşıyorum”

Doçent Dr. Arda Lembet

——————————————————————-

Doğum yaptırmak bir sanattır. Hamilelik ise her şeyiyle olağanüstü bir süreç…”

Doçent Dr. Tolga Ergin